logo-mini

Fotograf waszej rodziny

Część swojego życia spedziłam w pięknej Irlandii, to właśnie tam rozpoczęła się moja przygoda z fotografią. Od 6 lat pogłebiam swoja wiedze w temacie sesji noworodkowych oraz rodzinnych…dzieci sa moja inspiracją 🙂

REGULAMIN

1.Dokładnie przejrzyj moje portfolio i zapoznaj się z moim stylem pracy.

2.Jeśli wybierasz mnie na swojego fotografa, jest to równoznaczne z tym ,że podobają Wam się moje fotografie,po zakońconej sesji w ciagu kilku dni wysyłam do was Galerie online,w galerii znajduja sie wszystkie zdjecia z sesji,mozecie poprzez zaznaczenie zdjecia sami wybrac fotografie do finalnej obróbki, lub jeśli wolicie, możecie to zadanie powierzyć mi. Zawsze wybieram, o kilka zdjęc więcej, abyście mieli szanse zdecydować sami, które zdjęcia chcecie.

3.Jeśli kupujesz sesje w prezencie dla kogoś, dowiedz się czy dana osoba zna moją twórczość i styl. A jeśli nie to podeślij jej adres strony. Zaproszenie na sesje ważne jest ok.2-3 miesięcy od daty zakupu.

4.Terminy sesji należy rezerwować przynajmniej 7 dni  wcześniej. W celu rezerwacji należy: wpłacić zaliczkę na konto.(numer konta podany w zakładce KONTAKT)

5.W przypadku jeśli sesja nie może odbyć się w wyznaczonym terminie ustalamy nowy termin. Maksymalnie można 2-krotnie przekładać datę sesji. Zaliczka przepada jeśli klient nie wyraża chęci ustalenia innej daty sesji, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile, smsy.

6.Proszę przychodzić na wyznaczą godzinę. Jeśli macie się spóźnić proszę wcześniej o telefon ( nie w momencie umówionej godziny ) .

7.Podczas sesji nie można wykonywać żadnych zdjęć czy to telefonem komórkowym czy małym aparatem. 

8.Podczas sesji rodzeństwa, kiedy fotografowane jest jedno z dzieci a reszta maluchów przebywa poza planem zdjęciowym to rodzice odpowiadają za bezpieczeństwo dzieci.

9.W dniu sesji klient płaci za usługę i deklarowaną liczbę zdjęć. Istnieje możliwość dokupienia ujęć. Wówczas za dodatkowe ujęcia płaci się przelewem lub przy odbiorze materiału.

10.Dla stałych i zaufanych klientów przewidziane promocje w postaci gratisowych ujęć. Nie ma rabatów kwotowych.

11.Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia 14 dni roboczych. W okresie od kwietnia do sierpnia czas oczekiwania wydłuża się do 4 tygodni ( roboczych – bez soboty i niedzieli ) .

12.Zdjęcia z Waszej sesji są u mnie archiwizowane przez rok. W tym czasie możecie zawsze zgłosić się po kopie zdjęć w razie konieczności.

13. Dojazd do klienta, dodatkowo płatny 1 zł/km

14. Proszę pamietać , że nie zgadzam sie na żadną ingerencje z waszej storny w moje zdjęcia, co oznacza, że nie wyrazam zgody na nanoszenie jakichkolwiek filtrow oraz zmian ,poprawek na zdjęcia, które ode mnie otrzymacie…Jest to moja autorska obrobka i każde wykorzystanie zdjęcia (przerobionego przez klienta) na jakiekolwiek social media jest nie dozwolone.

15. Przystąpienie do sesji jest równoznaczną akceptacją informacji zawartych na stronie.

Specializacja

Z powołania specjalizuje sie w fotografii noworodkowej,dzieciecej oraz rodzinnej, sa to tematy najblizsze memu sercu

Zapraszam do zapoznania sie z oferta 🙂

Usługa EXPRES – 50%  dopłaty do ceny sesji ( galeria klienta dostępna do 3 dni roboczych )

W RAMACH CENY ZA SESJĘ KLIENT OTRZYMUJE :
*wiedzę i doświadczenie,
*koncepcję całej sesji,
*aranżację i gadżety,
*usługę fotograficzną,
*profesjonalną obróbkę graficzną, nadającą zdjęciom niepowtarzalnego klimatu,
*najwyższej klasy sprzęt fotograficzny,

Przeczytaj zanim umówisz sie na sesję

W Brzuszku...

Sesje Brzuszkowe są niezwykle wyjątkowe, ten czas kiedy nosisz pod sercem maleńki cud, za każdym razem jestem nie zwykle wzruszona patrząc na szczęśliwych rodziców, ktorzy „pozują” w oczekiwaniu na ten wyjątkowy dzień…dzień, który nastepnie odmienia ich całe życie 🙂

*Do każdej sesji należy się przygotować. Jak to zrobić?…już wyjaśniam 🙂 Do sesji ciążowej wykorzystuje wcześniej wspólnie wybrane suknie,które znajdują sie w mojej studyjnej garderobie ( uwierz bedziesz wyglądała zjawiskowo) Sukienki są do Twojej dyspozycji podczas sesji zarówno w studio jak i w plenerze 🙂 *Umawiamy również makijarzystke i fryzjerke, które sprawia że przyszła mama bedzie wyglądała olśniewająco na zdjęciach.

Na sesję można zabrać męża , partnera,dzieci 🙂

Co wliczone jest w cenę sesji?

Cena sesji obejmuje czas trwania spotkania; dodatki do sesji, w tym suknie , które są wykonane na specjalne zamówienie. Na koszt sesji składa się także kilkugodzinna obróbka zdjęć oraz  pudełko na zdjęcia, pendrive, wydruki na papierze fotograficznym, albumy i inne.

*w przypadku wynajęcia makijarzystki i fryzjerki cene ustalamy z nimi idywidualnie (cena nie jest wliczona w oferte)

Noworodek

Wyczekiwany czas nadchodzi,jesteśmy zakochani patrząc na te maleńkie stópki i rączki. Na sesję noworodkową umawiamy się z kilku miesiecznym wyprzedzeniem…zwłaszcza gdy poród przypada na miesiące od kwietnia do sierpnia, lub na grudzień… jest to najintensywniejszy okres w mojej pracy. Umawiając się ,przyszła mama podaje mi termin w którym ma rodzić, oczywiście rzeczywisty poród może odbyć się wcześniej lub póżniej , dlatego rezerwuje czas na waszą sesję, wiedząc że dziecko może pojawić się w każdej chwili 🙂 Najodpowiedniejszy czas na wykonanie sesji noworodkowi to okres miedzy 4 a 14 dniem życia, dziecko jest wtedy, nadal „elastyczne” i skłonne do pozowania podczas błogiego snu, dlatego tak ważne jest aby wykonać tą pierwszą sesje jak najwcześniej, tym bardziej że maleństwo zmienia się każdego dnia 🙂

Co należy ze sobą zabrać na sesję noworodkową?

*Jeśli dziecko jest karmione butelką, zabieramy butelkę i mleko,pieluszki,chusteczki,smoczek. Nie ma potrzeby aby kupować i zabierać specjalne ubranka do sesji, wszystko jest u mnie na miejscu i z tych ubranek i owijek korzystam podczas sesji. Wiec kiedy mama i nasz maluszek są juz przygotowani,musimy zadbać o tatę i rodzeństwo 🙂 Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Dlatego zawsze ustalamy szczegóły na kilka dni/tygodni przed data sesji.

Ile trwa sesja noworodkowa?

Przeważnie od 2 do 3 godzin. Wszystko zależy od maluszka. Na sesji jest czas na karmienie, przewijanie i wyciszanie dziecka.   Zdarzają się także takie sytuacje, że sesja może się przedłużyć.

Co wliczone jest w cenę sesji? 

Cena sesji obejmuje czas trwania spotkania; dodatki do sesji, gadżety, które sukcesywnie gromadzę. Niestety z biegiem czasu się zużywają i trzeba je wymieniać.  Na koszty sesji składa się także kilkugodzinna obróbka zdjęć oraz produkty jakie otrzymujecie: pendrive, pudełko na zdjęcia, wydruki na papierze fotograficznym,  albumy lub inne.

Rodzina

Sesje rodzinne…

O co właściwie chodzi? Rekwizyty, gadżety, dodatki do sesji są na drugim miejscu.
Sesja ma być taka ‚Wasza’ i ‚O Was’ –
najpiękniejsze i ponadczasowe będą zdjęcia, na których uwiecznione są relacje między Wami.

Jak pracujemy podczas sesji rodzinnych?

Najlepiej jeśli w taką sesje wybierzemy się w plener.
Dlaczego?
W plenerze zarówno mali jak i duzi modele dużo swobodniej czuć się będą na otwartej przestrzeni.
A jeśli wybierzemy się w znanym wszystkim miejsce to zapomnicie o tym, że z wami jestem.
W trakcie takiej sesji spędzam z Wami ok 1,5h (czas ten bywa różny m.in w zależności od miejsca gdzie fotografujemy,
od warunków, od humoru modeli itd). Staram się w tym czasie towarzyszyć i ‚podglądać’ to co dzieje się między Wami,
niż ustawiać i mówić co macie robić. Im swobodniej się poczujecie tym bardziej naturalne będą zdjęcia.

Chrzest

Jak wygląda praca w dniu chrztu?

Mogę z wami być od przygotowań przez ceremonie, po uroczystość lub zaplanowanej po ceremonii sesji rodzinnej.

Szczegóły dotyczące czasu mojej  pracy omawiamy indywidualnie.

Staram sie pracować tak aby nie było mnie widać. to Wasz dzień oraz Waszego malucha…pracuje blisko ale tak żeby  wam nie przeszkadzać.

Wiecej o Reportażu Chrztu świętego w zakładce

OFERTA

Pierwsze urodziny

Jedna z najzabawniejszych sesji, sesja z okazji ukończenia pierwszego roku, są w tej chwili bardzo popularne, jest to sesja typu „cake smash” co oznacza ze nasz mały/a jubilant/ka ma okazje zabawy swoim urodzinowym tortem, w towarzystwie pieknych kolorowych dekoracji oraz balonów .

Więcej informacji  o sesji roczkowej w zakładce OFERTA

OFERTA